Przeglądarka nie obsługuje plików flash.

powrót.png

 • Dentilux na targach

  >24ca7062-a576-429d-9a0d-9cba4c16208f.gif<\>

  Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w rodzinnych Targach Artykułów Dziecięcych i Zabawek, w których i nasz gabinet weźmie udział. Będziemy promować piękne, zdrowe dziecięce uśmiechy, zapraszać do gabinetu na wizyty adaptacyjne i zachęcać dzieci do dbania o ząbki! Zajrzyjcie koniecznie na nasze stoisko. Więcej o targach dowiecie się ze stron:
  http://exposilesia.pl/rodziceidzieciaki/0/0/pl/
  https://www.facebook.com/rodziceidzieciaki.

 • Konkurs plastyczny "Moja wizyta u dentysty"

  Wszystkie nadesłane na konkurs plastyczny prace zostały przez nas nagrodzone. I miejsce i nagrodę główną w konkursie MOJA WIZYTA U DENTYSTY zajęła Nadia Nowak lat 8. GRATULUJEMY.

 • Konkurs plastyczny "Moja wizyta u dentysty"

        Serdecznie zapraszamy  do udziału w naszym konkursie wszystkie dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Szczegóły w regulaminie na stronie:
  http://www.dentilux.pl/pl/Sosnowiec/AKTUALNOSCI/regulamin

 • Oferta współpracy

  DENTILUX związku z rozwojem podejmie współpracę z lekarzem- endodontą. Zapewniamy pracę w dynamicznym młodym zespole, profesjonalną asystę, diagnostykę radiologiczną, gabinet wyposażony w mikroskop endodontyczny. Od kandydatów oczekujemy wykształcenia kierunkowego. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@dentilux.pl lub kontakt telefoniczny 516 339 519.

 • Wakacyjna promocja dla uczniów

  Wymarzone i wytęsknione wakacje nadeszły. Dla uczniów z okazji zakończenia roku szkolnego przygotowaliśmy niespodziankę. Przez całe wakacje zapraszamy wszystkich uczniów szkól podstawowych do DENTILUXU na bezpłatny przegląd zębów oraz fluoryzację gratis!!!! Dla tych, którzy przyniosą ze sobą świadectwo z czerwonym paskiem dodatkowa nagroda. W trakcie profilaktycznej wizyty w naszym gabinecie, nasze higienistki nauczą was i pokażą jak właściwie chronić zęby, dzięki czemu każda wizyta u stomatologa będzie już tylko formalnością. Pamiętaj, że -nie ma granic wiekowych.
  Wzmocnienie szkliwa jest korzystne bez względu na wiek. Preparat, jakiego obecnie używamy jest wskazany powyżej szóstego roku życia, - fluor wbudowuje się w szkliwo zwiększając jego twardość, grubość i przezierność, dzięki czemu ząb jest bardziej odporny na urazy i bakterie- jest twardszy. Szkliwo to pancerz zęba, najtwardsza tkanka w organizmie człowieka, osłania ząb, chroni przed agresywnym środowiskiem jamy ustnej i urazami, - profesjonalną fluoryzacje należy przeprowadzać co pół roku.

  Zapisy na przegląd pod nr telefonu 32 2667344 , zapraszamy. Każde zapisane dziecko zapraszamy na wizytę w towarzystwie osoby pełnoletniej.

 • Do DENTILUXU przed urlopem.

   Szybkimi krokami zbliżają się wakacje. :)    

   Warto w swoich planach wakacyjnych, które obejmują zakup wycieczki lub wczasów umieścić także wizytę u dentysty.

   Zapraszamy do naszej przychodni już w czerwcu na wizytę kontrolną, aby sprawdzić, czy nie pojawiły się nam jakieś ubytki, a także sprawdzić ząb, który od pewnego czasu pobolewa lub skorzystać z zabiegów profilaktycznych.

   Nie zostawiajmy wszystkiego na ostatnią chwilę, bo nawet najbardziej wymarzona i egzotyczna podróż, może zmienić się w podróż w poszukiwaniu dentysty .

   Pamiętajmy w krajach UE zapłacimy z własnej kieszeni za leczenie  stomatologiczne. Na częściową refundację wizyty za granicą w ramach EKUZ – mogą tylko liczyć osoby poniżej 18 roku życia. Niestety w krajach arabskich czy w Ameryce Południowej będziemy musieli zapłacić sporo za leczenie.

   Pozostaje nam więc tylko życzyć szczęśliwej podróży.