Przeglądarka nie obsługuje plików flash.
O NAS

   DENTILUX to Centrum Stomatologiczne, które powstało ponad 20 lat temu jako Prywatna Przychodnia Stomatologiczna założona wspólnie przez dr Jerzego Pietrzyckiego i dr Krzysztofa Ślaskiego.
   Obecnie dr Agnieszka Gosek-Pietrzycka specjalista chirurgii stomatologicznej córka założyciela kontynuując tradycje rodzinne, stworzyła nowoczesne centrum stomatologiczne zajmujące się kompleksowym leczeniem zębów.
   Przez lata zdobywaliśmy zaufanie wielu rodzin, obejmujemy opieką stomatologiczną kolejne pokolenia pacjentów. Nasza przychodnia wyposażona jest w wiele udogodnień dla dzieci i dorosłych, tak żeby umilić leczenie naszym pacjentom, niezależnie od ich wieku i potrzeb.
   Stomatologia to nasza pasja.
    Dzięki nieustannemu podnoszeniu kwalifikacji i udziałowi w licznych wykładach, konferencjach oraz kursach praktycznych, cały nasz zespół udzieli Państwu fachowej pomocy na najwyższym poziomie w wielu dziedzinach stomatologii, takich jak: implantologia, chirurgia stomatologiczna, stomatologia zachowawcza i estetyczna, endodoncja, protetyka stomatologiczna i periodontologia.

   Podstawą naszej działalności jest nowoczesna chirurgia stomatologiczna. Dajemy dostęp naszym pacjentom do najnowszych i bezpiecznych metod leczenia w zakresie implantologii.
W naszej ofercie są również zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, które na życzenie pacjenta wykonujemy w znieczuleniu ogólnym. 
   Nasz personel zawsze pomoże Państwu w ustaleniu dogodnego terminu wizyty oraz przypomni telefonicznie o jego zbliżaniu się.

                       Serdecznie zapraszamy do DENTILUXU

                                                         lek. dent. Agnieszka Gosek – Pietrzycka