Przeglądarka nie obsługuje plików flash.
WIZYTA

plansza_60x160_roll_bez logo.png 

Wizyta w przychodni DENTILUX

   Każdy pacjent jest dla nas bardzo ważny, cieszymy się, że obdarza nas swoim zaufaniem i chcemy, aby czuł się komfortowo już od pierwszej chwili przekroczenia progu naszej przychodni.

   Nasza rejestracja pracuje w przystępnych dla pacjentów godzinach, dostosowanych do Państwa potrzeb, a rejestatorki zawsze chętnie udzielą informacji i umówią dla Państwa wygodny termin wizyty.

   Wizytę można zaplanować telefonicznie, bądź osobiście. Można również skontatktować się z nami za pomocą strony www lub e-maila, odpowiemy na każde zapytanie. Wychodząc na przeciw zmieniającej się rzeczywistości i wykorzystując wszelkie metody przybliżenia Państwu naszego gabinetu zapraszamy również na nasz profil FACEBOOK. Można w ten sposób nie tylko się z nami skontaktować, ale również śledzić ciekawe teksty z zakresu profilaktyki próchnicy i aktualności w naszym gabinecie.

Każdy pacjent powinien też zapoznać się kluczowymi czynnikami mającymi wpływ na higienę jamy ustnej, która ma bardzo duży wpływ na powstawianie poźniejszych ewentualnych dolegliwości.

Należy pamiętać o tym że:

  • PIASKOWANIE -usuwanie osadów i przebarwień - zabieg piaskowania jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny. Po zabiegu zalecane jest jeszcze dodatkowe wypolerowanie zębów i co najważniejsze polakierowanie ich warstwą fluoru, gdyż zapobiega to próchnicy i nadwrażliwości

  • LAKIEROWANIE - to jedna z metod profilaktyki. Dzięki temu zęby stają się odporniejsze na bakterie powodujące próchnicę. Lakierowanie zębów redukuje ją aż do 75%. Zabieg ten wykonuje się w gabinecie stomatologicznym stosując do tego preparat fluoru o wysokim stężeniu. Pomimo dużej zawartości fluoru stosowane preparaty są całkowicie bezpieczne, gdyż szybko wiążą i dobrze przylegają do powierzchni zęba.

  • LAKIEROWANIE BRUZD - Lakowanie, zwane także uszczelnianiem, polega na pokryciu bruzd i zagłębień w zębach stałych trzonowych i przedtrzonowych lakiem szczelinowym (tzw. uszczelniaczem do bruzd). Zabieg wykonywany jest przez lekarza stomatologa, jest zupełnie bezbolesny i komfortowy dla pacjenta

  • INSTRUKTARZ HIGIENY - w trosce o zdrowie zębów naszych pacjentów zwracamy szczególną uwagę na wszelkie zabiegi profilaktyczne wykonywane zarówno przez nas w gabinecie stomatologicznym, jak również przez samego pacjenta samodzielnie w domu