Przeglądarka nie obsługuje plików flash.
PierwszaWizyta

Pierwsza wizyta w przychodni DENTILUX

   Na pierwszą wizytę w przychodni DENTILUX możecie Państwo umówić się telefonicznie, bądź osobiście. Można również skontaktować się z nami za pomocą strony www lub e-maila, odpowiemy na każde zapytanie.

   Każdy nowy pacjent, który przychodzi na pierwszą wizytę w umówionym terminie proszony jest o uzupełnienie ankiety o swoim stanie zdrowia i zakładana jest dla niego kartoteka medyczna. Pacjentów zażywających regularnie lekarstwa prosimy o przygotowanie sobie nazw leków.

 

  • Zakładając dla Państwa dokumentację medyczną poprosimy o numer kontaktowy telefonu i adres e-mail. Pozwoli nam to zapraszać Państwa na atrakcyjne akcje promocyjne, jak również potwierdzać umówione wizyty. Naszym pacjentom dajemy również możliwość zlecenia monitorowania postępów leczenia, czyli przypominania o pozostałych do wykonania przeglądach / zabiegach.

  • Chcąc jak najlepiej zaplanować kompleksowe leczenie wszystkim nowym pacjentom rekomendujemy zrobienie RTG panoramicznego i skorzystanie z zabiegu higienizacyjnego jakim jest usunięcie kamienia nazębnego.

  • Na pierwszej wizycie przeprowadzamy dokładny wywiad, badanie stomatologiczne, instruktaż prawidłowego szczotkowania i nitkowania, a także zachęcamy pacjentów do oczyszczenia zębów z kamienia nazębnego i wykonania RTG pantomograficznego. Pierwsza wizyta wcale nie musi wiązać się od razu z wykonywaniem zabiegu. Może przyjąć formę zapoznawczej rozmowy pacjenta ze stomatologiem, co przełoży się z pewnością na zbudowanie atmosfery wzajemnego zaufania. Po wykonaniu przez lekarza stomatologa badania jamy ustnej dostaną Państwo pisemną informację z zaleceniami stomatologicznymi.

  • Zachęcamy rodziców aby pierwsza wizyta szczególnie młodszych dzieci miała charakter adaptacyjny. Dziecko nie jest od razu zobowiązane do leczenia ząbków, a jedynie zapoznaje się z gabinetem, oswaja sobie fotel dentystyczny i poznaje lekarza. Miłe upominki po wizycie sprawią, że dziecko bez obaw będzie chciało przyjść kolejny raz do gabinetu.