USŁUGI

Oferta DENTILUX

Nasze Usługi Dentystyczne

Implantologia

Implanty dentystyczne stosowane w Dentilux, to jedyne rozwiązanie w stomatologii, które pozwala trwale odtworzyć prawidłowo funkcjonujące i doskonale wyglądające nowe zęby, a nie tylko zamaskować ich brak

Protetyka

Nowoczesna protetyka poprzez uzupełnienie brakujących zębów pozwala odzyskać piękny i zdrowy uśmiech. Stawiamy sobie za cel przywrócenia Państwa wyglądu i funkcji żucia.

Profilaktyka

W Dentilux kładziemy ogromny nacisk na profilaktykę i edukację w zakresie higieny jamy ustnej.Profilaktyka odgrywa ogromną rolę w zapobieganiu próchnicy,chorobom przyzębia oraz innym chorobom zębów i jamy ustnej.Nasze higienistki dopasują odpowiedni zakres zabiegów w zależności od Państwa potrzeb.

Wybielanie

Biały, zdrowy uśmiech to dobre samopoczucie i pewność siebie. Wieloletnie badania i obserwacje dają pewność, że zabieg wybielania jest skuteczny i bezpieczny.

Diagnostyka

Bardzo duży nacisk kładziemy na diagnostykę. Wykorzystujemy najnowocześniejszą technologię do oceny stanu zdrowia Państwa zębów, co pozwala zwiększyć wykrywalność próchnicy.

Stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca jest wyjątkowa. To również pewnego rodzaju misja, ponieważ jeśli odpowiednio szybko nauczymy dziecko, jak ważne jest, aby od najmłodszych lat dbać o stan zdrowia uzębienia, to możemy skutecznie powstrzymać możliwość pojawienia się problemów w jamie ustnej w przyszłości.

Endodoncja

Leczenie endodontyczne (zwane również leczeniem kanałowym) jest specjalistycznym postępowaniem koniecznym w przypadku powikłań choroby próchnicowej. Polega na usunięciu zainfekowanych tkanek i bakterii z kanałów korzeniowych wypełniających wnętrze zęba,następnie szczelnym ich wypełnieniu.

Chirurgia

Oferujemy Państwu pełen zakres usług chirurgii stomatologicznej. Bezbolesne wykonywanie wszystkich zabiegów zapewniamy dzięki niezwykłym umiejętnościom naszych chirurgów, ich doświadczeniu klinicznemu i specjalistycznej wiedzy.

Jesteśmy nowocześni

Posiadamy najwyższej jakości sprzęt dentystyczny